Strešné okná Velux


strešné okná velux Velux je dnes meno, či skôr pojem, ktorý pozná naozaj každý. Najčastejšie je spájaný práve s výrobou a distribúciou strešných okien najrôznejších modelových variácií. Vďaka spojeniu kvality, dlhodobej životnosti a prijateľnej obstarávacej ceny dnes zažíva značka Velux obrovskú obľubu a záujem a to nielen na území Slovenskej republiky.

História spoločnosti Velux

Velux je nadnárodná spoločnosť, ktorá vychádza z vízie dennej práce so svetlom a zdravým, čerstvým vzduchom. Bola založená pred viac ako 60 rokmi v Dánsku. Počas jej pôsobenia sa z nej stala silná firma, ktorá má v súčasnosti pobočky na mnohých svetových miestach. Dnes spoločnosť Velux pôsobí vo viac než 40 krajinách. Svoju tradičnú základňu má v strednej, južnej, východnej a severnej Európe. Jej produkty sa však začínajú čoraz častejšie objavovať aj v Ázii.

Výhody strešných okien Velux

strešné okno velux Vďaka svojej dlhoročnej histórii a skúsenostiam v problematike strešných okien môže značka Velux ponúknuť koncovému zákazníkovi vždy niečo naviac, oproti širokej konkurencii. Jej produkty sú už mnohokrát odskúšané, je tak v podstate vždy zaručená maximálna spokojnosť. Velux predstavuje spojenie kvality, dlhodobej životnosti a prijateľnej obstarávacej ceny. Zdá, že toto je ten správny trend pre budovanie súdobého úspechu.

Najžiadanejšie produkty značky Velux

Spoločnosť Velux sa nezaoberá len výrobou strešných okien, dodáva ale aj kompletné príslušenstvo v podobe najrôznejších roliet, žalúzií, markíz alebo sietí. Strešné okná sú však hlavným bodom jej produkcie. V jej ponuke možno vyskytnúť najrôznejšie variácie, ktoré sa líšia veľkosťou, tvarom, materiálom výroby alebo farbou, ale aj účel, pre ktorý sú vyrobené. Medzi základné druhy strešných okien spoločnosti Velux patria:
- Kyvné strešné okná
- Výklopno-kyvné strešné okná
- Strešné okná určené pre realizáciu balkónov a terás
- Doplnkové strešné okná
- Strešné výlezy

Je tak veľmi pravdepodobné, že vďaka značke Velux budú uspokojení všetci klienti, vrátane tých náročnejších.

gabiónové ploty a oporné múry