Strešné okná Roto


strešné okno roto Strešné okná Roto sú pojmom v oblasti problematiky strešných okien nielen v strednej Európe. Široký sortiment kvalitných produktov uspokoja prakticky akéhokoľvek zákazníka. Roto patrí medzi medzinárodne uznávané výrobcov a distribútorov strešných a podkrovných okien. Na predajnom trhu pôsobí už niekoľko desiatok rokov. Počas tejto doby sa právom vypracoval medzi špičku. Ich miestne centrály nájdeme ako v Českej republike, tak aj v Slovenskej. Samotná výroba je potom sústredená do Nemecka. Ich produkty prenikajú prakticky do všetkých európskych krajín. Predovšetkým v poslednej dobe bola zaznamenaná aj expanzia do niektorých lokalít v Ázii.

Výhody strešných okien Roto

Značka Roto je zárukou dobrej voľby. Ku všetkým strešným oknám je štandardne poskytovaná dlhoročná záruka. Ďalej potom je zaistená originalita, kvalita, úspornosť, bezpečnosť a pohodlie. Samozrejmosťou je tiež prijateľná obstarávacia cena.

Najžiadanejšie strešné okná Roto

Spoločnosť Roto má vo svojej produktovej ponuke naozaj širokú škálu najrôznejších variácií nielen strešných okien. Medzi tie najžiadanejšie patria:
- Roto Designo R4 - kývne okná s inovovaným dizajnom za rozumné ceny
- Roto Designo R7 - populárne výsuvno-kývne okná
- Roto Designo R6 - nízkoenergetická kývne okná
- Roto Designo R8 - výklopno-kyvné okná s luxusným dizajnom

Roto ponúka strešné okná z najrôznejších materiálov, jedná sa štandardne o drevené alebo plastové strešné okná, ktoré môžu byť tiež nízkoenergetické, prípadne zateplené alebo protihlučné.


Ponuky práce