Strešné okná Fakro


strešné okno fakro Strešné okná Fakro sú dnes už ikonou v tejto problematike. S jej produktmi sa možno stretnúť na všetkých kontinentoch, táto skutočnosť svedčí o vysokej kvalite a obľúbenosti značky. Jedná sa o súkromnú firmu, ktorej vznik sa datuje od roku 1986. Vtedy založil Ryszard Florek v Tymbark stolársku fabriku Florad. V roku 1991 bola firma presťahovaná a mení svoj názov, a práve v tejto dobe sa spoločnosť začína špecializovať na výrobu a distribúciu strešných okien. Počas času sa firma vyvíja a zdokonaľuje. Dnes má Fakro 5 výrobných závodov v Poľsku a zvyšných 10 v zahraničí. Fakro pôsobí nielen v strednej Európe. Jej produkty sú rozšírené prakticky rovnomerne po celom svete. Aj v súčasnosti neustále rastie jej produkcia a pochopiteľne aj záujem a obľúbenosť po ich produktoch.

Výhody strešných okien značky Fakro

Fakro je zárukou spokojnosti pre všetkých zákazníkov. Jedná sa o spojenie tradičných hodnôt, ktorými sú kvalita, dlhá životnosť, presnosť, účelnosť a prijateľná obstarávacia cena. V širokej ponuke sortimentu budú uspokojení všetci klienti. Za dostatočne dlhú dobu pôsobenia sa firma vyhupla na popredné priečky medzi rozsiahlou svetovou konkurenciou.

Najžiadanejšie produkty značky Fakro

kyvné okno fakro kyvno-vyklopné okno so zvýšenou osou otáčania do zoskupenia výlezové strešné okno fakro atypické strešné okno fakro
kyvné okno kyvno-vyklopné okno so zvýšenou osou otáčania do zoskupenia výlezové atypické

Fakro má vo svojej ponuke naozaj bohatú ponuku sortimentu, nejedná sa len o strešné okná, ale aj o všetky ich príslušenstvá a iné produkty, ktorými sú napríklad svetlovody alebo podkrovné schody. Medzi najžiadanejší sortiment však možno jednoznačne zaradiť práve tieto variácie strešných okien:
- Kyvné strešné okná - os otáčania je v polovici výšky okna
- Výklopné kyvné strešné okná - dva spôsoby otvárania
- Strešné okná so zvýšenou osou otáčania - os otáčania je umiestnená nad polovicou výšky okna
- Strešné okná pre zostavy - jedná sa o zostavy s inými oknami
- Výlezy - možnosť voľby otvárania na pravú alebo na ľavú stranu
- Atypické strešné okná - okná s atypickými tvarmi

Okná sú štandardne dodávané v najrôznejších veľkostných a farebných prevedeniach.

Ponuky práce