Strecha Wimber


plastová strešná krytina wimber Spoločnosť Wimber sa zaoberá produkciou a distribúciou ľahkých plastových strešných krytín. Sú najväčším výrobcom plastových krytín na Slovensku. Vďaka dlhoročnému pôsobeniu v tejto problematike patrí právom medzi najobľúbenejšie a najžiadanejších značky strešných krytín.

Výhody plastových strešných krytín Wimber

Plastové strešné krytiny nekorodujú, nešíria hluk pri daždi, nesiakajú a nevyžadujú akúkoľvek údržbu. Plastové krytiny sú odolné voči poveternostným vplyvom a dokážu čeliť čoraz nepriaznivejším klimatickým zmenám v súčasnosti. Plast sa stáva nevyhnutnosťou v ponuke striech.

Popis a výhody najpredávanejších produktov značky Wimber

Wimber je v súčasnosti známy predovšetkým vďaka trom hlavným produktom. Ide o strešné škridly radu Classic, šablóny Quartet a v neposlednom rade tiež o šindle Gerlach.

1. Plastová strešná krytina Wimber Classic
Jedná sa o najžiadanejší produkt spoločnosti, je k dispozícii v mnohých farebných prevedeniach. Vyniká nízkou hmotnosťou a vysokou životnosťou. Vďaka prvkom Classic tak získate komplexné riešenie pre vašu strechu, ktorá ponúkne aj dezénový efekt. Samozrejmosťou je dlhoročná záruka.

2. Plastová šablóna Wimber Quartet
Jedná sa o plochú, plastovú strešnú krytinu s jemne rastrovaným povrchom. Môže úplne nahradiť bridlicové alebo azbestové šablóny. Vďaka svojej konštrukcii a vlastnostiam je určená k univerzálnemu využitiu. Jej montáž je veľmi jednoduchá a rýchla.

3. Plastový šindeľ Wimber Gerlach
Jedná sa o profilovú strešnú krytinu s prepracovaným povrchom a textúrou dreva. Svoje uplatnenie nachádza všade tam, kde je vhodné uchovať prírodný vzhľad. Ide tak o náhradu drevených šindľov, ale s absenciou toľko potrebnej údržby. Plast zaisťuje maximálnu odolnosť a vysokú životnosť, ktorá je ešte zvýraznená dlhoročnou zárukou.
gabiónové ploty a oporné múry