Strecha Steeler


strešná krytina Steeler Pôvod a história spoločnosti Steeler

Spoločnosť Steeler sa pohybuje v oblasti strojárskeho priemyslu už od roku 1996. Postupom času sa jedným z hlavných pilierov sústredenia firmy stala aj oblasť strešných krytín. Najprv išlo len o predaj a montáž, potom sa však pridala aj samotná výroba. Steeler má sídlo v Poprade.

Súčasné pôsobenie

Napriek tomu, že Steeler patrí medzi menšie firmy, svojimi produktmi už prenikol dávno za hranice Slovenska. V súčasnej dobe pôsobí na mnohých európskych trhoch, jedná sa tak o Českú republiku, Poľsko, Rakúsko, ale aj krajiny východnej a južnej Európy.

Popis a výhody najžiadanejších produktov značky Steeler

Steeler sa sprvu najviac špecializovala na strojársky priemysel. Bohaté skúsenosti v oblasti strojárenstva jej však čoskoro umožnili výrobu a distribúciu kvalitných strešných krytín. Medzi najžiadanejších produkty strešných systémov spoločnosti Steeler v súčasnosti patria:

strešná krytina Steeler

Steeler Klip Panel
- jedná sa o oceľovú strešnú krytinu s profilom, ktorý je navrhnutý pre vysokú funkčnosť a jednoduchú montáž. Vďaka pružnosti a úprave krytiny na najrôznejšie veľkosti je minimalizovaný odpad. Hodí sa pre zastrešenie akýchkoľvek objektov.

Oceľová škridla Steeler
- jedná sa o strešnú krytinu, ktorá nachádza univerzálne využitie. Výroba prebieha tvarovaním oceľového plechu do tvaru vlnitého profilu. Strešný systém vyniká aj svojím jedinečným dizajnom.

Steeler predstavuje riešenie aj pre vašu strechu. Vďaka spojeniu mnohoročných skúseností s precíznosťou práce dostávate jedinečný výsledok, ktorým je kvalitná strešná krytina, o ktorú sa nemusíte žiadnym osobitným spôsobom starať. K tomu všetkému treba ešte pripočítať naozaj priaznivú obstarávaciu cenu. Montáž je rýchla a jednoduchá. Vďaka univerzálnosti využitia sa jedná o veľmi vyhľadávanú značku strešných krytín a odkvapových systémov, ktoré sú v ponuke firmy Steeler tiež obsiahnuté.
gabiónové ploty a oporné múry