Strecha Satjam


strešná krytina satjam Satjam je pojem, ktorý je v problematike strešných krytín takmer neprehliadnuteľný. Nielen na slovenský trh spoločnosť dodáva komplexný moderný strešný systém. Produkcia je sústredená do dvoch výrobných hál. Prvá z nich sa nachádza v Ostrave a druhá potom v Piesočné neďaleko Jeseníka. Na českom trhu pôsobí firma Satjam od roku 1995. Dodáva predovšetkým kovové ľahké krytiny, trapézové plechy či odkvapové systémy. V roku 2004 získala značka Satjam ocenenie kvality Czech made. V roku 2006 sa potom Satjam stala súčasťou spoločnosti Pruszynski Sp. Satjam pôsobí okrem Slovenskej republiky aj v okolitých štátoch strednej Európy, jedná sa predovšetkým o Poľsko, Rakúsko alebo Nemecko. Čiastočne zasahuje aj na trh východnej a južnej Európy.

Výhody strešných krytín Satjam

Satjam je v prvom rade zárukou kvality. Ich produkty sa vyznačujú dokonalým prevedením a dlhoročnou životnosťou. Spoločnosť má v oblasti strešných krytín už dlhodobé skúsenosti, ktoré jej umožňujú produkovať výrobky tej najvyššej kvality. Ak prihliadneme ich prijateľnú obstarávaciu cenu, nemôže nikoho prekvapiť obrovská záujem po týchto produktoch. Na všetky ich výrobky je poskytovaná záruka, tá sa líšia vo svojej dĺžke, ktorá sa odvíja od jej druhu, jedná sa o záruku funkčnosti a trvanlivosti povrchovej úpravy, rádovo ide o desiatky rokov podľa druhu použitého krytinového systému.

Produkty Satjam

Satjam ponúka pre svoju klientelu celú radu najpestrejších produktov. Z oblasti strešných krytín sa jedná o nasledujúce produkty:
- Strešná krytina Satjam Roof - moderná strešná krytina pre univerzálne použitie
- Strešná krytina Satjam Grande - predstavuje krytinu pre univerzálne využitie, ktorá sa vyznačuje svojou ľahkosťou
- Strešná krytina Satjam Bond Exclusive - exkluzívna a cenovo dostupná krytina, vynikajúca tvarom a povrchovou úpravou
- Strešná krytina Satjam Bond Metalic - univerzálna strešná krytina malého formátu
- Strešná krytina Satjam Rapid - krytina s dvojitou drážkou, s jednoduchou a rýchlou montážou
- Strešná krytina Satjam Trapez - jedná sa o trapézové plechy určené na veľkoplošné krytie
Ponuky práce