Strecha Sara


strešná krytina Sara Pôvod a história značky Sara

Spoločnosť Sara bola založená v roku 1990 v slovenskom Dobroči. Firma najprv vyrábala strešné škridle v menšej produkcii, postupom času sa presťahovala do Podrečan a začala viackapacitnou výrobou.

Súčasné pôsobenie Sara

Sara je spoločnosťou, ktorá má skôr lokálny charakter. Strechy, ktoré využívajú strešných systémov Sara, môžete objaviť v okolí Banskej Bystrice. Vďaka kvalitným produktom sa však dá predpokladať, že ak dôjde k rozšíreniu povedomia medzi širokou verejnosťou, tak sa presadí aj v ostatných miestach Slovenska, a veľmi pravdepodobne aj za hranicami štátu.


Popis a výhody najžiadanejších produktov značky Sara

Sara produkuje strešnej krytiny v šedej, červenej a hnedej farbe. Na želanie zákazníka však nie je problém ani iná farebná variácie. Taktiež čo sa týka tvaru a veľkostí, sú produkty značne variabilné. V ponuke nájdete ako klasické strešné škridle, tak aj hrebenáče a iné modely škridiel. Samozrejmosťou je tiež strešné príslušenstvo. Vďaka moderným metódam výroby a citu pre prácu je značka Sara zárukou kvality a spokojnosti. Strešné systémy Sara majú predpoklad vysokej životnosti. Nevyžadujú žiadnu špeciálnu starostlivosť. Ich inštalácia a montáž je veľmi jednoduchá a rýchla. Koncoví zákazníci tiež určite ocenia prijateľnú obstarávaciu cenu a dlhoročnú záruku. Ani čo sa týka vzhľadu, Sara nesklame, jedná sa o moderný dizajn, ktorý nenechá nikoho bez povšimnutia.

Ak uvažujete o riešení pre zastrešenie vašej nehnuteľnosti, je rozhodne značka Sara veľmi múdrym rozhodnutím. Môžete si byť istý, že so strešnými krytinami slovenskej spoločnosti budete maximálne spokojný a to vo všetkých ohľadoch. Ako dôkaz toho vám môžu poslúžiť klienti firmy Sara, ktorí na webových stránkach doslova oplývajú chválou.
gabiónové ploty a oporné múry