Strecha Roser


Spoločnosť Roser pôsobí na trhu so strešnými krytinami už niekoľko rokov. Za túto dobu sa táto slovenská firma dokázala prepracovať na popredné priečky medzi širokou konkurenciou. Jej meno je dnes zárukou kvality a celkovo dobrej voľby. Roser neustále zdokonaľuje a modernizuje svoje produkty, nie je teda divu, že sa teší stále vyššej obľúbenosti a záujmu medzi mnohými zákazníkmi. Roser sa špecializuje v oblasti svojho pôsobenia predovšetkým na Slovensko, Českú republiku a ostatné štáty strednej Európy. Jeho meno však veľmi dobre poznajú aj v mnohých iných európskych štátoch.

Výhody strešnej krytiny Roser

Roser predstavuje optimálnu voľbu pre každého zákazníka, ktorý chce využiť kvalitnú strešnú krytinu za prijateľnú obstarávaciu cenu. Všetky produkty tejto značky poskytnú vysokú presnosť, moderný vzhľad a jednoduchú a rýchlu inštaláciu. Ide tak o pozitíva, ktoré stavia značku Roser značne vysoko vo svete so strešnými krytinami.

strešná krytina roser

Najžiadanejšie produkty značky Roser

Spoločnosť Roser sa zaoberá predovšetkým výrobou a distribúciou oceľových strešných krytín s kamenným posypom. V ich ponuke nájdete obrovské množstvo najrôznejších variácií strešných krytín, ktoré sa od seba odlišujú množstvom parametrov. Jedná sa o veľkosť, tvar alebo farbu. Príde si tak na svoje naozaj každý klient. Medzi najžiadanejšie strešnej krytiny značky Roser patria produkty:
- Roser Bond
- Roser Rowood
- Roser Elegance
- Roser Clasic
- Roser Color

Všetky variácie sa vyznačujú vysokou univerzálnosťou, každé majú však svoje špecifiká, ktoré sú preferované na konkrétne účely.
Ponuky práce