Strecha Regamet


strešná krytina Regamet Jeden z najväčších a najpopulárnejších výrobcov strešných krytín v strednej Európe je nemecká firma Regamet. Táto firma je činná od roku 1991. Má za sebou veľké množstvo úspechov. V roku 2005 získala ocenenie za najviac dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, čo ju posunulo na popredné priečky, medzi Európsku špičku. Regamet je jedným z dovozcov krytín na Slovensku a má tu bohaté päť ročné skúsenosti s dovozom a následným predajom produktov značky Regamet. Objavuje sa aj na trhoch v Nemecku, Poľsku, či u nás na Slovensku. Výrobky sú vyrábané v súlade s európskym štandardom, a pri výrobe sa používajú, iba tie najmodernejšie technológie. Finálnym výsledkom sú plechy najvyššej kvality od tých najväčších oceliarskych firiem Európy U.S.Steel- Košice, či Thyssen Krup.- Nemecko.Produkty spoločnosti Regamet

GLORIA má nadčasový vzhľad krytiny a plynulé línie tvarov. Krásne sa hodí na všetky typy striech, veľkou výhodou pre zákazníkov je široké farebné prevedenie, z ktorého si môžu vyberať.
OLYMPIA je modernejšieho typu a jej tvary sú narozdiel od GLORIE hranatejšie.
MIMA je krytinou špecifických rozmerov a je určené skôr na členité, obtiažnejšie povrchy.
MINIMA má jedinečný vzhľad, kapilárne žliabky po stranách a má najväčšiu využiteľnosť plochy.

Ďalším odvetím vo výrobe je výroba trapézových plechov. Trapézové plechy sú ponúkané v širokej farebnej škále. Na výber sú lesklé, i matné odtiene, z ktorých si každý zákazník určite vyberie ten najvhodnejší.
Neodmysliteľnou súčasťou produktov firmy Regament sú odkvapy, strešné okná, a strešné fólie. Výroba je na mieru, podľa typu objednávky a potreby zákazníka. Ruka v ruke kráčajú spoľahlivosť, originalita, či kvalita dovezených produktov tejto značky. Spokojnosť zákazníka je pre túto firmu na prvom mieste, snaží sa mu vyhovieť vo všetkých smeroch.
gabiónové ploty a oporné múry