Strecha Onduline


strešná krytina onduline Onduline je známa krytinová spoločnosť, ktorá je na trhu už od roku 1950. Po prvýkrát sa objavila na francúzskom trhu, kde ju uviedol Gaston Gromier. Spoločnosť pôsobila ako rodinné vlastníctvo Gromierovcov. Bolo tomu až do roku 2006. Už od svojich začiatkov bola táto spoločnosť veľmi atraktívna a mala vysoké predpoklady pre svoj obchodný rast. Postupné dobývanie nových trhov a uvádzanie nových a nových produktov. Presne takto sa dá charakterizovať doterajšie pôsobenie tejto firmy vo svete. Onduline vlastní niekoľko dcérskych spoločností a to v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku, Bulharsku, Rumunsku, Rusku, Ukrajine a Bielorusku.

Spoločnosť Onduline sa pri výrobe svojich produktov riadi troma základnými hodnotami: jednoduchosť - produkty sú prístupné a ľahko sa inštalujú, spoľahlivosť - využívanie odborných znalostí a skúseností pri výrobe materiálov, a záväznosť - starostlivosť o zodpovednosť.

Produkty Onduline

Onduline ponúka veľký sortiment výrobkov. V ponuke sú najrôznejšie strešné krytiny, hydroizolácie, strešné okná a mnoho iných doplnkov. Kvalita a trvácnosť materiálu je na prvom mieste. O naozajstnej kvalite svedčí spokojnosť zákazníkov.

Onduvilla je elegantná ľahká strešná krytina. Vznikla unikátnou technológiou, ktorá poskytuje kombináciu troch rôznych tónov náhodne. Strecha, ktorá je vytvorená z tejto krytiny, vyzerá ako krásna mozaika. Farba pôsobí veľmi prirodzene. Je to veľmi obľúbená krytina a je ideálna na školské, alebo na vládne budovy, hotely.
Ondusteel je plechovou krytinou, ktorá je dostatočne chránená proti korózii z oboch strán. Povrch je tvorený malými granulami, čo umožňuje tlmenie stlmenie hluku pri daždi. Je určená na strechy so sklonom už od 12 stupňov.
gabiónové ploty a oporné múry