Strecha Nelskamp


strešná krytina nelskamp História spoločnosti Nelskamp siaha až do roku 1926. Vtedy vyrobila táto ešte menšia firma prvé pálené škridly. V priebehu času sa ponúkaný sortiment rozširoval až do dnešnej podoby. Nelskamp je dnes celkom iste v problematike strešných krytín pojem. Každý, kto sa v tejto oblasti len trochu pohybuje, už určite niekedy o Nelskamp počul. Nikoho tak nemôže prekvapiť, že značka Nelskamp je známa zrejme už nielen v Európe.

Výhody produktov značky Nelskamp

Medzi výhody produktových radov spoločnosti Nelskamp možno zahrnúť predovšetkým obrovskú ponuku. Ak pridáte k tejto skutočnosti ešte vysokú kvalitu, dlhoročnú životnosť a prijateľnú obstarávaciu cenu, možno určite uvažovať o ich využití.

Najžiadanejšie produkty značky Nelskamp

Nelskamp ponúka teda bohatú ponuku produktov, medzi najobľúbenejšie a najžiadanejšie však jednoznačne patrí:
- betónová krytina
- pálená krytina

V oblasti betónových strešných škridiel možno vyberať najrôznejšie variácie, ktoré sa odlišujú svojím tvarom alebo veľkosťou. Medzi pálenými strešnými škridlami sú najrozšírenejšie ploché strešné škridly, drážkované strešné škridly, hladké škridly alebo veľkoplošné škridly. Vďaka jednoduchosti a rýchlosti ich inštalácie ich montáž zvládne takmer ktokoľvek. V prípade, že však nemáte dostatok odvahy alebo si netrúfate, rozhodne sa obráťte na odborníkov. Strešné škridle Nelskamp sa vyznačujú taktiež vysokou univerzálnosťou, možno ich teda využiť na pokrytie striech najrôznejších objektov, počínajúc súkromnými nehnuteľnosťami a končiac výrobnými halami, poľnohospodárskymi priestormi alebo skladmi.
Ponuky práce