Strecha Metrotile


strešná krytina metrotile Metrotile má rozhodne vo svete strešných krytín svoje významné miesto. Jedná sa o spoločnosť, ktorá sa v danej problematike pohybuje už dostatočne dlhú dobu na to, aby svojim klientom poskytovala prvotriedne riešenia v oblasti strešných krytín. Metrotile je nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou betónových strešných krytín, oceľových strešných krytín a akrylátových náterov pre strešné krytiny. Založená bola v roku 1952. Materskou spoločnosťou je Ross Corporation, ktorá sídli na Novom Zélande. Spoločnosť Metrotile dnes pôsobí prakticky po celom svete. Ide o firmu, ktorá patrí medzi svetové špičky v poskytovaní strešných systémov. Jej obľúbenosť a dopyt zažíva obrovský boom aj v strednej Európe, teda aj v Slovenskej republike.

Výhody produktov značky Metrotile

Metrotile je zárukou vysokej kvality a dlhoročnej životnosti. Na všetky výrobky je poskytovaná dlhá záruka. Vďaka obrovskému výberu si zo sortimentu výrobkov značky vyberie naozaj každý, aj ten najnáročnejší klient.

Najžiadanejšie produkty spoločnosti Metrotile

Značka Metrotile nevyrába, iba betónové krytiny a oceľové krytiny. Podieľa sa aj na výrobe strojov pre tieto strešné systémy. Pre koncových zákazníkov majú však najväčší význam práve strešné krytiny. Medzi najžiadanejšie strešné krytiny značky Metrotile patria:

- MetroClassic
- MetroRustik
- MetroŠindel
- MetroBond
- MetroRoman

Jedná sa o najrôznejšie tvarové a farebné variácie so širokou škálou využitia. Ich montáž je rýchla a jednoduchá.
gabiónové ploty a oporné múry