Strecha Maslen


strešná krytina maslen Na slovenskom trhu pôsobí aj krytinová spoločnosť MASLEN s.r.o.. Táto firma sa môže pochváliť najmodernejšími technologickými zariadeniami v niektorých zo svojich závodoch: v Badíne pri Banskej Bystrici, a v Nadlaku v Rumunsku. Táto firma pokrýva takmer celé Slovensko. Jej závody nájdete aj v Bratislave, Nitre, Štúrove, Piešťanoch, Trenčíne, Senci, Žiline, Lučenci, Dunajskej strede, Šahách, Trnave, či Nových zámkoch. Pôsobí aj v Rumunsku a Maďarsku.

Produkty Maslen

ŠKRIDLOPLECH je vyrobený z oceľového plechu. Tvarom pripomína klasické pálené krytiny. Modul jednej škridly je 35 cm, výška vlny je 1,9 cm a výška prelisu 2 cm. Výhodami je nízka hmotnosť a ľahká montáž.
TOPDACH je ekonomicky výhodná strešná krytina. Je vyrobená z pozinkovaného oceľového plechu s lako-plastovou úpravou povrchu. Manipulácia a montáž je veľmi ľahká. Táto strešná krytina je ekonomicky výhodná a má dlhú životnosť. Je určená do každého prostredia (prírodného, ale aj mestského). Farebné prevedenie je v dvoch základných farbách.
GAPA je oceľovou krytinou, ktorá pripomína betónovú škridlu. Modul jednej škridly je 35 cm, s výškou vlny 3,25 cm a výškou prelisu 2 cm. Spoľahlivá je viacnásobná protikorózna ochrana, aj napriek nízkej cene.
UNIDACH sa používa v horských oblastiach ako krytina na záhradné strechy, verandy, prístrešky budov, automobilov. Napriek nízkej hmotnosti, krytina je odolná aj voči niekoľkým tonám snehu, počas zimy.
FALCOVANÁ KRYTINA je určená na strechy s malým spádom. V ponuke je aj pretvarovanie stojatého falcu presne podľa predstáv a potreby klienta. Kovové pásy majú šírku od 23 cm do 84 cm. Najmenšia dĺžka je 50 cm.

Okrem týchto krytín, firma MASLEN ponúka rôzne parapety, fasádne profily, trapézové plechy, či odkvapy. Firma Maslen si zakladá na spokojnosti svojich zákazníkov. Poskytuje im kvalitné produkty vlastnej výroby, za veľmi prijateľné ceny.

Prečo strechu Maslen?
Zákazníci, ktorí spolupracovali s touto firmou, vám ju určite budú odporúčať. Maslen poskytuje kvalitné produkty vlastnej výroby, za veľmi prijateľné ceny.
gabiónové ploty a oporné múry