Strecha Isola


šindle isola Spoločnosť Isola sa preslávila predovšetkým výrobou a distribúciou plastových šindľov, ktoré sú ako strešné krytiny dnes veľmi obľúbené. Isola pôsobí v tejto oblasti už niekoľko rokov. Jej základňa je umiestnená v Nórsku. Jedna jej továreň je však umiestnená aj na území Českej republiky. Isola sa postupne vypracovala až ku špičke medzi výrobcami šindľov. Oblasť jej pôsobenia dnes už nezahŕňa len severnú a strednú Európu. Isola začína expandovať aj smerom na východ, juh a západ. Je to dané predovšetkým rastúcou kvalitou šindľov.

Výhody produktov značky Isola

Šindle od spoločnosti Isola sa pravidelne umiestňujú na popredných miestach v najrôznejších, nezáväzných testoch. Je to dôkazom toho, že Isola je spojenie kvality, dlhoročnej životnosti, presnosti a moderného vzhľadu. V poslednej dobe sa ukázalo, že strešné šindle Isola sú najodolnejšími šindľami, čo sa týka odolnosti voči veterným podmienkam a mokru.

Najžiadanejšie produkty značky Isola

Spoločnosť Isola sa zaoberá komplexným riešením strešných systémov. V jej ponuke teda nenájdete iba strešnej krytiny, ale aj ostatné potrebné prvky a komponenty dnešných striech. Možno však povedať, že strešné krytiny hrajú v jej produkcii najdôležitejšiu a najvýznamnejšiu úlohu. Šindle Isola môžme rozdeliť do dvoch kategorii:

- Strešné šindle Isola pre šikmé strechy
- Strešné šindle Isola pre rovné strechy

Obe tieto základné kategórie disponujú mnohými rôznymi variáciami šindľov, ktoré sa od seba navzájom líšia napríklad svojimi rozmermi, svojím tvarom alebo aj primárnym účelom, pre ktoré sú vyrobené. Ponuka je naozaj obrovská, je teda zabezpečené, že si na svoje príde každý klient. Ak pridáte k tomu priaznivú obstarávaciu cenu, je riešenie takmer isté.
Ponuky práce