Strecha IKO


Strešné krytiny IKO predstavujú moderné konštrukčné prvky na strechy, ktoré sú na báze asfaltových šindľov. Hlavná výrobná základňa spoločnosti IKO je sústredená v Kanade a Belgicku. Prvé zmienky o spoločnosti IKO sa datujú už od roku 1951, kedy bola založená v Kanade továreň na asfaltový saturovaný papier, ktorý sa využíval v stavebnom priemysle. O tri roky neskôr potom boli do výroby IKO zaradené aj samotné strešné šindle. Dnes ponúka IKO prvotriedne šindle prakticky po celom svete. IKO má širokú základňu pôsobenia, počnúc celou Európou, cez Ameriku a končiac až v ázijských krajinách.

Výhody produktov IKO

Strešné krytiny IKO môžu ponúknuť hneď niekoľko pozitív, ktorými si získavajú stále novú a novú klientelu. Jedná sa predovšetkým o širokú ponuku sortimentu, ktorá sa vyznačuje prvotriednou kvalitou a presnosťou. Ďalej potom až 25 ročnou zárukou. Ak pridáte k tomu ešte priaznivú obstarávaciu cenu, nie je asi čo riešiť. Strešné krytiny IKO sú tak právom obľúbené nielen v európskych krajinách, ale aj na iných kontinentoch.

strešná krytina iko

Najžiadanejšie produkty značky IKO

Značka IKO ponúka široký sortiment asfaltových šindľov, ktoré sa od seba líšia tvarom, veľkosťou, farebným alebo štýlovým prevedením a samozrejme aj vyhotovením a obstarávacou cenou. Medzi jednotlivými kategóriami možno spomenúť predovšetkým:

- Klasické šindle
- Tradičné šindle
- Laminované šindle
- Samolepiace šindle
- Premium šindle

Každé z nich sú určené pre špecifické účely, všeobecne však platí, že majú dostatočne veľký priestor k univerzálnemu využitiu.
gabiónové ploty a oporné múry