Strecha Evertile


strešná krytina Evertile Pôvod a história značky Evertile

Evertile je označenie pre rad strešných krytín spoločnosti Modern Roofing Systems a.s.. Firma bola založená v roku 1997 na základe spolupráce so spoločnosťou Onduline. Od roku 1999 pôsobí úplne samostatne. Sídlo Modern Roofing Systems a.s. je v stredočeskom Mšene.

Súčasné pôsobenie spoločnosti

Počas svojej pomerne mladej histórie sa spoločnosť vypracovala na popredné miesta medzi dodávateľa strešných krytín. Významnú úlohu na tomto má práve produkcia strešných systémov Evertile. V súčasnej dobe je týmito produktmi zásobovaný stavebný trh nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku a susedných štátov. Vďaka kvalite, modernému vzhľadu a vysokej odolnosti sa jedná o veľmi obľúbené riešenie mnohých realizácií striech.

Popis a výhody najžiadanejších produktov Evertile

Pod názvom Evertile je vám k dispozícii obrovské množstvo najrôznejších variácií strešných krytín. Medzi tie najvýznamnejšie možno zaradiť predovšetkým ľahké plechové strechy Evertile a Evert G2. Vyznačujú sa dokonalým a moderným vzhľadom a vysokou životnosťou. Evertile predstavuje ľahkú strešnú škridlu s kamenným granulátom. Veľmi žiadaným a obľúbeným produktom je taktiež strešná krytina Evertile Coppo, ktorá je inšpirovaná jedinečnou stredomorskou architektúrou.

Ak uvažujete o akejkoľvek strešnej krytine modelového radu Evertile, môžete si byť istý budúcou spokojnosťou. Montáž strešných systémov Evertile je veľmi jednoduchá a rýchla. Zaistí vám komplexné a originálne riešenie strechy. Vďaka univerzálnosti využitia, je uplatnenie Evertile naozaj vysoké. Ak pridáte k tomu ešte prijateľnú obstarávaciu cenu, nie je divu, že sa jedná o vysoko dopytované a obľúbené produkty.
gabiónové ploty a oporné múry