Strecha Eureko


strešná krytina eureko Strešné krytiny Eureko patria medzi obľúbené krytiny nielen na území Slovenskej republiky. Značku Eureko pozná v podstate každý, kto sa v tejto problematike aspoň čiastočne orientuje. Predovšetkým v posledných rokoch táto spoločnosť prerazila na svetový trh. Produkciou a distribúciou strešných krytín Eureko sa zaoberá spoločnosť Regra Plast, ktorá bola založená v roku 1999. Jedna jej fabrika sa nachádza v obci Obora u Loun, práve tu je sústredená výroba strešných krytín Eureka. Značka Eureko nie je známa len na území Slovenskej alebo Českej republiky. Veľmi dobre o nej vedia aj v okolitých európskych štátoch. Vďaka tomu, že produkty Eureko prechádzajú neustálou modernizáciou a inováciou, tešia sa čoraz väčšej obľube a záujme.

Výhody produktov Eureko

Medzi výhody produktov značky Eureko možno zahrnúť predovšetkým vysokú kvalitu, dlhoročnú životnosť, presnosť, zmysel pre moderný dizajn a pomerne nízku obstarávaciu cenu. Ak pridáte k tomu ešte širokú produktovú základňu, niet sa potom čomu čudovať, že sú strešné krytiny Eureko vysoko žiadanými.

Najžiadanejšie produkty značky Eureko
Spoločnosť Regra Plast sa vo svojich produktových radoch strešných krytín Eureko sústreďuje na dve základné variácie. Jedná sa o bridlice z plastu a šindle z plastu. Oba výrobky sú vyrobené z polyolefínov. Tieto plasty zaisťujú široké spektrum využitia a vyznačujú sa vysokou odolnosťou ako proti mechanickému, tak aj poveternostnému poškodeniu. Jednotlivé produkty Eureko sú samozrejme k dispozícii v najrôznejších veľkostných, tvarových a štýlových prevedeniach, je teda takmer zaistené, že bude uspokojený akýkoľvek klient.
gabiónové ploty a oporné múry