Strecha Creaton


Creaton je obchodná značka firmy EBM Co., s.r.o., ktorá predstavuje pálenú strešnú krytinu najvyššej kvality. História značky zasahuje až do roku 1884. Je spojená s menom Alois Berchtold a nemeckým mestom Wertingen. Už vtedy bola vybudovaná prvá menšia továreň, ktorá sa zaoberala problematikou výroby strešných krytín. Samotná firma Creaton vznikla v roku 1992 na základe priaznivých podmienok, ktoré získala z historického pôsobenia ich predošlých majiteľov. Spoločnosť Creaton pôsobí primárne v Nemecku, o ich produkciu je však značný záujem aj v iných štátoch takmer celej Európy.

strešná krytina creaton Výhody produktov Creaton
Produkty spoločnosti Creaton predstavujú spojenie kvality, priaznivej obstarávacej ceny a v neposlednom rade aj moderného prevedenia. Je teda zrejmé, že je o ne medzi koncovými zákazníkmi obrovský záujem.


Najžiadanejšie produkty Creaton

Medzi najžiadanejšie produkty značky Creaton patrí pre tento rok široký sortiment strešných krytín, z ktorých si vyberie každý zákazník. Líšia sa predovšetkým svojím dizajnom, povrchom a farebnosťou. Ide predovšetkým o nasledujúce produkty:

- Strešná krytina Creaton Balance
- Strešná krytina Creaton Domino
- Strešná krytina Creaton Rustico
- Strešná krytina Creaton MZ3
- Strešná krytina Creaton Bobrovka
- Strešná krytina Creaton Premion
gabiónové ploty a oporné múry