Strecha Cembrit


strešná krytina Cembrit Spoločnosť Cembrit a.s. je súčasťou dánskeho koncernu Cembrit Holding A/S. Ide o najväčšieho výrobcu stavebných materiálov v celej Európe. Cembrit sa zameriava predovšetkým na výrobu a produkciu strešných krytín z vláknocementového materiálu. Jedna z pobočiek spoločnosti sídli v Beroune. Cembrit je dnes pojem medzi strešnými krytinami. Je to spôsobené tým, že táto spoločnosť má obrovskú oblasť svojho pôsobenia. S výrobkami Cembrit sa môžete stretnúť ako v jej domovine, teda v severnej Európe, tak aj v strednej, východnej a južnej Európe. Vďaka vysokej kvalite a modernému dizajnu sa značka začala presadzovať aj v niektorých štátoch západnej Európy a dokonca aj v rade ázijských krajín.

Popis a výhody najžiadanejších produktov značky Cembrit

Výrobky spoločnosti Cembrit predstavujú spojenie kvality, dlhoročnej životnosti, moderného dizajnu a priaznivej ceny. To sú hlavné dôvody k tomu, že je dnes o túto značku tak široký záujem. Medzi jej produktmi nájdeme rad najrôznejších variácií strešných krytín, ktoré sa od seba líšia svojím tvarom, veľkosťou, farbou, dizajnom, ale aj materiálom, z ktorého sú jednotlivé prvky vyrobené či účelom, pre ktorý sú primárne určené.

Medzi dva základné produkty spoločnosti Cembrit bezpochyby patria:

1. Strešné prvky zo skladanej strešnej krytiny
Skladané strešné krytiny Cembrit majú univerzálne využitie, vďaka mnohým variáciám, v ktorých sú k dispozícii, sa hodia takmer pre akúkoľvek strechu. Montáž týchto strešných krytín sa vyznačuje nezvyklou jednoduchosťou a rýchlosťou.
2. Strešné prvky Cembrit z vlnitej strešnej krytiny
Tieto strešné krytiny sú určené pre zastrešenie predovšetkým väčších priestorov, môže sa tak jednať napríklad o haly alebo sklady. Vynikajú priaznivou obstarávacou cenou a vysokou životnosťou, ktorá nevyžaduje takmer žiadnu údržbu.
Ponuky práce