Strecha BUDMAT


strešná krytina BUDMAT Počiatky firmy BUDMAT sú datované už do roku 1991. Počas takmer 20 rokov sa stala spoločnosť veľmi významným výrobcom a dodávateľom strešných systémov. Sídlo BUDMAT je v poľskom Plocku, jednotlivé výrobné a procesné fabriky sú však rozmiestnené takmer po celom území. BUDMAT pôsobí pochopiteľne po celom území Poľska, jej produkty sú však veľmi dobre známe takmer vo všetkých európskych a z časti aj v ázijských krajinách. Strešné krytiny značky BUDMAT tak celkom iste nájdete aj na Slovenskom stavebnom trhu.

Popis a výhody najžiadanejších produktov značky BUDMAT

Strešné krytiny a najrôznejšie strešné doplnky značky BUDMAT sú veľmi obľúbené a žiadané. Niet sa vlastne čomu diviť. BUDMAT je totiž zárukou vysokej kvality, dlhoročnej životnosti, moderného dizajnu a v neposlednom rade aj priaznivej obstarávacej ceny. Medzi najžiadanejšie strešné systémy spoločnosti patria najmä:

1. Systémy moderných plechových strešných škridiel
- vynikajú predovšetkým veľmi elegantným a obľúbeným štýlom. Sú vhodné pre celú radu nehnuteľností. Ich montáž je veľmi rýchla a jednoduchá.

2. Systémy moderných trapézových plechov
- trapézové plechy sú určené predovšetkým pre zastrešenie väčších objektov, medzi ktoré môžu patriť napríklad výrobné haly, sklady alebo obchodné centrá.

BUDMAT je firma s dlhoročnou tradíciou. Disponuje množstvom cenných skúseností, ktoré vkladá do svojich produktov. Ako plechové strešné škridle, tak aj trapézové plechy sú dostupné v najrôznejších variáciách, je tak zaistené, že si vyberie naozaj každý klient. Prostredníctvom širokej predajnej siete tak máte elegantné riešenie zastrešenia akéhokoľvek objektu vždy pri ruke.
Ponuky práce