Strecha Braas


strešná krytina braas Strešné krytiny značky Braas sú v súčasnosti veľmi obľúbené a veľa dopytované. Je to dané predovšetkým vyváženosťou kvality, pôsobivého dizajnu a obstarávacej ceny. Spoločnosť Braas na trhu so strešnými krytinami pôsobí už niekoľko rokov, za tú dobu si vydobyla popredné miesto medzi rozsiahlou konkurenciou. Ich základňa je sústredená v Nemecku. Svojimi výrobkami však pravidelne zásobuje aj mnoho ostatných krajín. Jedná sa pochopiteľne o štáty strednej Európy, kam sa medzi odberateľov môže radiť aj Slovenská republika, kde hlavným dovozcom je spoločnosť Darvi & partners spol. s r.o.. Avšak ani v západnej, východnej alebo južnej Európe nemožno pôsobenie Braas prehliadnuť. Predovšetkým v poslednej dobe sa časť expanzie sústredí aj do ázijských krajín.

Výhody produktov značky Braas

Spoločnosť Braas sa snaží vychádzať svojim klientom vždy čo najviac v ústrety. Za celú dobu svojho pôsobenia svoje produkty neustále monitoruje, čo jej poskytuje spätnú väzbu k odstráneniu prípadných nedostatkov a tým pádom k celkovému skvalitňovaniu. Strešné krytiny Braas sú zárukou kvality, presnosti, pôsobivého vzhľadu a v neposlednom rade priaznivej obstarávacej ceny.

Najžiadanejšie produkty Braas

V širokej ponuke si vyberie naozaj každý. Medzi špecifiká, ktorými sa strešné krytiny Braas líšia možno zaradiť ich vzhľad, tvar, farbu alebo veľkosť. Samozrejme aj materiál, z ktorého je krytina vyrobená, hrá významnú úlohu. Najžiadanejšími krytinami od spoločnosti Braas sú:
- Krytiny Braas z pálenej hliny
- Krytiny Braas z betónu

Každá z uvedených variácií má svoje klady aj zápory, jedná sa však štandardne viacmenej o vysokú univerzálnosť využitia.
Ponuky práce