Strecha Blisteel


strešná krytina blisteel Spoločnosť BLISTEEL je pôvodom slovenská firma, ktorá sa zameriava na výrobu a následný predaj ľahkých strešných krytín. Je jednou z popredných výrobcov týchto produktov a pôsobí ako moderná európska spoločnosť. Počas dlhoročného pôsobenia na trhoch nadobudla táto firma množstvo skúsenosti. Zakladá si na kvalite nakúpených surovín, z ktorých neskôr vyrába svoje trendové atraktívne produkty. Táto firma má stále zázemie na obchodnom trhu a neustále ekonomicky rastie. Nezaostáva za konkurenčnými firmami, a pri výrobe produktov používa najnovšie technológie. Momentálne je úspešnou firmou na trhoch na Slovensku, Ukrajine, Maďarsku a Rumunsku.

Produkty Blisteel

Spoločnosť Blisteel neustále dopĺňa svoju základnú ponuku vyrobených produktov. Základná ponuka strešných krytín:
STAMINA je krytina vhodná na pokrytie striech každého druhu (rodinné, priemyselné...). Je určená na všetky typy striech s minimálnym sklonom 12 stupňov. Výrobcovia zaručujú 100 percentnú vodotesnosť, odolnosť voči mechanickému poškodeniu, voči UV žiareniu, a mnohým ďalším prírodným zmenám.
BOBRINA je imitáciou tvrdej škridlovej krytiny. Je určená na všetky typy striech (pultových, sedlových, manzardových aj oblúkových) s minimálnym sklonom 30 stupňov. Spĺňa všetky požiadavky pre jednoduchú a rýchlu montáž. Má veľmi exkluzívny vzhľad.
MERIDA je strešná krytina, ktorá obsahuje oceľové jadro. Povrch je pozinkovaný a naň je nanášaná vrstva plastu čo spôsobuje dlhšiu životnosť krytiny.
CLIP-roof je strešný systém vhodný na pokrytie všetkých budov s minimálnym sklonom strechy od 8°- 90°. Vzhľadovo a taktiež so svojimi vlastnosťami pripomína falcovanú strešnú krytinu.

Prečo práve strechu od firmy Blisteel?
O korektnosti a kvalite produktov firmy Blisteel svedčí získaný medzinárodný certifikát ISO9001:2001, ale aj naozaj výborné odozvy spokojných klientov. Naozaj sa nemusíte báť spolupráce s touto firmou, určite budete spokojní.
Ponuky práce