Strecha Blachotrapez


blachotrapez Blachotrapez je veľmi populárnym výrobcom strešných krytín v Poľsku. Táto spoločnosť sa môže pochváliť 30-timi rokmi tradičnej výroby pevných krytín z ocele a hliníka. Pri výrobe používajú tie najmodernejšie technológie, čím poskytujú produkty vysokej kvality. Firma sa neustále rozvíja a preniká aj na iné trhy sveta. Svoje pobočky má už aj na Slovensku, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku a Česku. Blachotrapez sa podieľa na výstavbe najrôznejších architektonických stavieb (tradičných, historických, ale aj tých moderných). Táto firma, ako jediná, vyrába škridlové plechové krytiny, s výškou prelisu väčšou než 2 cm. Vo svojej ponuke má nielen škridlové a trapézové krytiny, ale aj kazety obvodové a strešné spolu s lemovkami. V naozaj širokej ponuke výrobkov si každý zákazník príde na svoje. Pracovníci vám pomôžu vybrať ten správny produkt požadovanej farby, materiálu a ceny.

Produkty firmy Blachotrapez

Najznámejšie plechové krytiny sú DIAMENT Plus, DIAMENT ECO Plus, JOKER, KINGAS a KINGAS ECO Plus. Sú výrobkami vysokej kvality. Ochranu týmto krytinám dodáva ochranný obal z polyesteru, alebo hliníka.
Trapézové krytiny sú jednoduché, ale výrazné a pôsobia veľmi zaujímavo. Možné je vybrať si z širokého spektra farebných prevedení, taktiež sa ponúka v rôznych akostiach krytia.

Pýtate sa prečo práve Blachotrapez?
Táto firma poskytuje na svoje výrobky až 25 ročnú záruku, čo zrejme svedčí o trvácnosti vyrobených produktov. Svojim zákazníkom dokonca poskytuje služby dovozu daného produktu na miesto určené.
Ponuky práce