Strecha BlachDom


strešná krytina BlachDom Spoločnosť BlachDom je poľská firma, ktorá sa pohybuje vo svete strešných krytín už od roku 1978. Novodobé dejiny BlachDom sú datované od roku 1994. To je už dostatočne dlhá doba na to, aby spoločnosť získala mnoho cenných skúseností, ktoré môže plne vkladať do svojich výrobkov. Blachdom zďaleka nepôsobí iba na území Poľska. Jej produkty už dávno prekročili hranice. Sú známe v mnohých európskych krajinách. Vysoký záujem je aj na Slovensku, v Českej republike a Rakúsku. Predovšetkým v poslednej dobe začínajú prerážať aj do východnej a južnej Európy.

Popis a výhody súčasných, najpredávanejších produktov BlachDom

V ponuke produktov spoločnosti BlachDom vynikajú hlavne ľahké strešné krytiny, trapézové plechy a odkvapy.

Ľahké strešné krytiny BlachDom
V kategórii ľahkých strešných krytín nájdete veľa produktov, ktoré sa líšia okrem svojimi rozmermi, tak aj tvarom, farebným prevedením, alebo účelom, pre ktorý sú primárne určené. Najžiadanejšími strešnými krytinami sú BONA, PERLA, JOKER, či BONA LONG.

Trapézové plechy BlachDom
Trapézové plechy tiež patria medzi hlavné produkty spoločnosti. Tieto sú ponúkané tiež v mnohých variáciách. Vyznačujú sa vysokou kvalitou a dlhoročnou životnosťou. Nemožno prehliadnuť ani moderný dizajn.

Obrovskou výhodou produktov spoločnosti BlachDom je ich ľahká a rýchla montáž. Ak pridáte k tomu ešte priaznivú obstarávaciu cenu a moderný a elegantný vzhľad, nie je čo riešiť. Rozhodne teda nemôže nikoho prekvapiť, že BlachDom patrí medzi stálice vo svete strešných krytín.
gabiónové ploty a oporné múry