Strešné profilované plechy

ruukki profilované plechy

Jednoduchý tvar a široký výber farieb predstavujú perfektné riešenie pre modernú architektúru. Priame, jednoduché tvary dodávajú každej streche nádych jednoduchej elegancie a veľký počet dostupných farieb dovoľuje neobmedzený dizajn fasád bez monotónnosti a jednotvárnosti. Strešné profilované plechy dodávajú budovám nádych individuality a netradičnosti. Možno ich ľahko použiť tam, kde strecha alebo fasáda vyžaduje neštandardné strihanie oceľových plechov, napríklad v rohoch. Strešné profilované krytiny majú rozsiahle použitie v priemyselnej výstavbe, kde je rozhodujúcim faktorom pre investora čas dokončenia, rýchlosť a jednoduchosť inštalácie a výsledné úspory.


Profilovaný plech T20

Profil T20 ponúka jednoduché riešenie pre všestranné potreby rôznych typov strešných krytín, od moderných moderných súkromných domov až po modernizáciu vidiecké objektov. Vďaka lineárnej a pevnej forme krytiny je profil T20 aj esteticky pútavý a s jednoduchou montážou. Nehodí sa iba na nové stavby, ale taktiež sadne aj na už existujúce trámy pri rekonštrukciách.

Technické údaje strešných profilovaných plechov


strešné profilované plechy strešné profilované plechy strecha ruukki rofilovaný plech T20 strecha ruukki rofilovaný plech T20
strecha ruukkiTechnický list bol prevziatý od firmy Ruukki


gabiónové ploty a oporné múry