Podporilo:
podporiť

Hodnotenie:

hodnotiť
Firma:

TopTerm Izolácie

Adresa:Šuľany 169
Horný Bar
Kontaktná osoba:Michal Čermák
Tel.:0907600200
Fax:
Mob.:0907600200
E-mail:zateplit@zateplit.sk
www: http://www.zateplit.sk
Informácie o firme:
Spoločnosť TopTerm sa zaoberá komplexným riešením tepelných izolácií stavieb od novostavieb, obývaných budov až po historické objekty. Špecializujeme sa na drevostavby nízkoenergetických a energeticky pasívnych domov. Tieto činnosti stále rozvíjame. Pri svojej práci požívame celulózovú izoláciu s obchodným označením Climatizer Plus, vyrábanú firmou CIUR a.s. v Českej republike.

Naša izolácia má spoľahlivú funkčnosť viac ako 50 rokov, je ekologická, požiarne odolná a certifikovaná a má veľmi dobré úžitkové vlastnosti. V podkroviach s našou izoláciou nepoznajú letné prehrievanie strechy, nepotrebujú klimatizáciu a ich účet za vykurovanie je výrazne nižší, ako v rovnakých domoch s inou izoláciou.

Sme radi že nás zákazníci akceptujú, sú dlhodobo spokojní s našou prácou a dávajú nám ďalšie a ďalšie príležitosti dokázať, že vieme v priaznivých cenách urobiť svoju prácu, poradiť im, pomôcť a neraz i „vyliečiť“ ich „ubolené“ domy. Veľa času tiež venujeme poradenstvu a osvete. Sme priaznivcami ekologických a energeticky úsporných stavieb.
Ponúkané produkty:
  • Izolácia striech
  • Zateplenie striech
Poloha na mape:


Prezentácia: