Podporilo:
podporiť

Hodnotenie:

hodnotiť
Firma:

Blachotrapez s.r.o.

Adresa:Sládkovičova 603
Vranov nad Topľou
Kontaktná osoba:Majerčíková , Kollarčík
Tel.:0574880982
Fax:0574880983
Mob.:0911950307-308
E-mail:vranov@blachotrapez.com.pl
www: http://blachotrapezvranov.meu.zoznam.sk
Informácie o firme:
BLACHOTRAPEZ je jedným z popredných výrobcov strešných a elevačných krytín v Poľsku. Firma založená klampiarom s goralskými tradíciami ponúka viac ako 30 rokov trvalé a pevné krytiny z ocele a hliníka. Naše skúsenosti sú potvrdené obyvateľmi horskej oblasti, kde sa dávno používali šikmé konštrukcie striech, ktoré chránili pred silným vetrom a ťažkým snehom. Spojenie týchto skúseností s modernou technológiou a modernizáciou výrobných strojov dovoľuje poskytnúť Vám výrobky najvyššej kvality. Ponúkame trapézové a škridlové krytiny, kazety obvodové a strešné spolu s lemovkami. Tieto plechy sa veľmi dobre osvedčili v súkromnom stavebníctve, pri stavbe priemyselných ako aj verejných objektov. Sú vhodné pre všetky architektonické štýly, od rodinného domu po historický objekt, hodia sa pre realizáciu tak tradičných ako aj novodobých architektonických projektov.

Sme jediná firma na trhu ponúkajúca škridľové plechové krytiny, ktorých výška prelisu je väčšia ako 20mm. Všetky plechové profily sú vyrábané v našich výrobných závodoch. Každý rok naše závody v Poniciach, Zaborni, Pietrzykowiciach a Sekocine z desaťtisíce ton plechu vyrábajú milióny m2 trapézového a škridľového plechu z tisíce objednávok. Základný materiál pochádza z vybraných hút, ktoré patria k svetovým koncernom ThyssenKrupp, Arcelor Mittal, US Steel, VoestAlpine, Hydro.

Vysokú kvalitu našich finálnych výrobkov potvrdzuje aj množstvo získaných certifikátov a atestov. Našim plechom dôverujeme a preto si môžme bez akéhokoľvek zaváhania dovoliť poskytnúť na ne aj 25 ročnú záručnú lehotu. Vďaka existencii vlastnej predajnej siete, sú naše výrobky ľahko dostupné a objednávky sú realizované vo veľmi krátkom termíne. Pracujeme tiež na zahraničných trhoch v Rumunsku, Maďarsku a Česku. Našim cieľom je efektívny predaj strešných krytín a obvodových plášťov, preto sme vsadili na kvalitu a neustály rozvoj.

Aktívne spolupracujeme s klampiarskymi firmami a klampiarmi, bezprostredne aj s klientami, sme prítomní na najvýznamnejších výstavách. Viac informácií nájdete na webovej stránke: www.blachotrapez.eu alebo priamo u našich distribútorov v krajine alebo v zahraničí.
Ponúkané produkty:
  • Strešná krytina Blachotrapez
  • Strešná krytina Metrotile
  • Odkvapový systém
  • Strešné okná
  • Rekonštrukcie striech
  • Pokrývanie striech
  • Klampiarske práce
  • Montáž krovov
  • Montáž altánkov a prístreškov
Poloha na mape:


Prezentácia: