Hodnotenie firmy Rastislav Pavel


Každý používateľ môže ohodnotiť firmu, s ktorou mal osobnú skúsenosť. Hodnotí hlavne služby a produkty firmy. Hodnotenie firiem má pomôcť pri rozhodovaní a výbere potenciálnym zákazníkom ale aj priniesť niektoré informácie o firme, s ktorými ich vlastníci nie sú oboznámení a môžu dopomôcť k zlepšeniu kvality služby firmy.


Posledné hodnotenia:
Dovolím si tvrdiť, že tak kvalitne a zodpovedne by mnou požadovanú prácu nikto druhý neodviedol. Mnoho "odborníkov " v stavebníctve má len kopec prázdnych rečí, ale toto je človek ktorý to nielen vie, ale hlavne aj chce a ochotne pomôže. Som veľmi spokojný a budem ho propagovať všade, doporučujem každému kto potrebuje riešiť problémy so strechou. Ešte raz srdečne ďakujem. Štefan Beňa - Bardejov
pedantná,profesionálna,kvalitná a odborná práca - ďakujem a odporúčam Pavol
Velka spokojnost s kvalitnou pracou a pristupom ,jednoznacne odporucam vsetkym, Roman Čepiga
PO ODBORNEJ , ALE AJ PO LUDSKEJ STRANKE CHCEM VYSOKO OHODNOTIT PANA RASTISLAVA PAVELA .VIE PORADIT AKO NAJST NAJLEPSIE RIESENIE PRI POZADOVANYCH PRACACH. PRACU VYKONA V NAJVYSSEJ KVALITE. JE RADOST POZERAT NA JEHO PRISTUP K PRACI. VYSLEDKOM JE ZARUCENA SPOKOJNOST ZAKAZNIKA. Oľga P.
Boli sme veľmi spokojní.Odporúčam každému, kto hľadá kvalitu za rozumnú cenu a pedantnú prácu. Ďakujeme p. Pavelovi za poctivo odvedenú prácu. Veľký Šariš
spokojnost po všetkých stránkach, perfektná kvalita za dobrú cenu, úplná spokojnost. Veľmi odporúčam.
odbornost, kvalita práce
Dávam plný počet bodov, lebo nič iné ani nemôžem dať. Plná spokojnosť.
vynimocny nadstandard, mimoriadne dobry pomer kvalita-cena
boli sme veľmi spokojní ! - a nezateká!!! keby náhodou niečo, vieme na koho sa obrátiť
Som veľmi spokojný, spoľahlivá firma, pedantná práca, dodržané termíny, odbornosť práce na veľmi dobrej úrovni z hľadiska odbornosti. Spokojný zákazník z Prešova.
veľmi spokojný
sme veľmi spokojní, milý človek, pedantná práca, dodržané termíny.
veľmi sme boli spokojný, prajem všetko dobré, Jozef Prešov
šikovný chalanisko
Pridať hodnotenie:
Hodnotenie:
Komentár:
Overovací kód:
captcha